News

23.01.2020

RENATUR – “Improving regional policies to better protect natural heritage of peri-urban open spaces”. The overall goal of the project is to identify, analyze, disseminate and transfer good practices, experiences and policies related to the protection of the natural heritage of suburban open areas (PUOS) to regional policy instruments.

09.08.2019

Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w konkursie „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”

16.07.2019

Staże i praktyki zawodowe, nowy sprzęt w pracowniach, kursy i szkolenia dla uczniów oraz nauczycieli – to niektóre z korzyści, jakie osiągają mazowieckie szkoły zawodowe w ramach projektu prowadzonego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Agencję Rozwoju Mazowsza S.A. Tym razem z pomocy skorzysta 11 warszawskich szkół, które łącznie otrzymają wsparcie o wartości ponad 3,6 mln złotych.

13.06.2019

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych prowadzi nabór uzupełniający Partnerów 10. Forum Rozwoju Mazowsza. To już ostatnia szansa na dokonanie zgłoszenia.

19.04.2019

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja", życzą Państwu, Zarząd wraz z pracownikami Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

10.10.2018

Już po raz dziewiąty Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu.

19.09.2018

W dniach 3-4 października br. w NoveKino Przedwiośnie w Płocku odbędzie się Mazovia Circular Congress. Międzynarodowe spotkanie z udziałem ekspertów i praktyków w obszarze gospodarki obiegu zamkniętego.

26.06.2018

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw zapraszają na Circular Camp, który odbędzie się podczas Śniadania Biznesowego 4 lipca 2018 r. w siedzibie Fundacji przy ul. Smoczej 27 w Warszawie.

08.06.2018

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do bezpłatnego udziału w konferencji. Będzie to spotkanie liderów, ekspertów i specjalistów w zakresie projektowania, budowy i zarządzania nowoczesnym data center. Poruszymy tematykę związaną z kierunkiem rozwoju technologii serwerowych, zwiększaniem wydajności i pojemności, zmniejszeniem kosztów infrastruktury, odprowadzeniem ciepła, czy szukaniem oszczędności. Patronat Honorowy nad konferencją objęła Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

 

08.06.2018

Nadszedł czas na kolejną już edycję największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już spotykamy się pod koniec lipca na PGE Narodowym! Patronat Honorowy nad konferencją objęły już: Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Mazowiecki, IEEE Computer Society oraz Agencja Rozwoju Mazowsza S.A..